Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/morska/public_html/engine/classes/mysql.class.php on line 168 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/morska/public_html/engine/classes/mysql.class.php on line 168 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/morska/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/morska/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/morska/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/morska/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/morska/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 77 Wydarzenia »
 
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
http://zsm.darlowo.pl/
Informacje o artykule
8-02-2017, 23:07

NAJLEPSI SIATKARZE ZSM!!!

Kategoria: Wydarzenia

NAJLEPSI SIATKARZE ZSM!!!

 

8 lutego w Zespole Szkół Morskich odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej. W eliminacjach udział wzięły wszystkie klasy. Rozgrywki odbywały się oddzielnie, między druĹźynami dziewcząt i chłopców. Po bardzo emocjonujących eliminacjach przyszedł czas na finały. O miejsce na podium walczyły dziewczęta z  klasy 3H ,4H, 3D i 2C. Ostatecznie po bardzo ambitnej grze Mistrzostwo Szkoły w Piłce Siatkowej wśród dziewcząt wywalczyła klasa 3D.

Równie duĹźo emocji przyniosły finały z udziałem chłopców. Rozgrywki zakończyły się sukcesem klasy 3A, która zdobyła Mistrzostwo Szkoły w Piłce Siatkowej wśród mężczyzn.

Dziewczęta:                                                                                                     Chłopcy:

1 miejsce – 3D                                                                                                1 miejsce -  3A

2 miejsce – 2C                                                                                                 2 miejsce – 2B

3 miejsce – 4H                                                                                                3 miejsce – 4D

Dziękujemy wszystkim za udział i ogromne zaangaĹźowanie w grę i Ĺźyczymy sukcesów oraz kolejnych mistrzowskich tytułów.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

Informacje o artykule
8-02-2017, 22:57

Miejska Olimpiada Wiedzy o Morzu Bałtyckim - Darłowo 2016

Kategoria: Wydarzenia

Miejska Olimpiada Wiedzy o Morzu Bałtyckim - Darłowo 2016

 

Miejska Olimpiada Wiedzy o Morzu Bałtyckim - Darłowo 2016

Darłowo, 3 marca 2016 roku

Burmistrz Darłowa - Arkadiusz Klimowicz i Dyrektor Zarządu Portu Morskiego w Darłowie - Waldemar Śmigielski, organizatorzy Miejskiej Olimpiady Wiedzy o Morzy Bałtyckim zapraszają młodych mieszkańców Darłowa do udziału w tym wydarzeniu. W Olimpiadzie mogą wziąć udział uczniowie darłowskich szkół: podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

 

Dla najmłodszych - przedszkolaków - ogłoszono równolegle konkurs plastyczny a jego zwycięzców poznamy 18 marca 2016 roku, podczas wręczenia nagród. Z prac konkursowych powstanie ponadto mała galeria dzieł najmłodszych mieszkańców miasta, którą podziwiać będziemy mogli w Kinie Bajka.   

 

Celem Olimpiady jest upowszechnianie wśród dzieci i młodzieĹźy wiedzy o morzu i gospodarce morskiej, uwraĹźliwienie na aktualne problemy ochrony środowiska morskiego, rozwijanie zainteresowań i pasji proekologicznych oraz kultywowanie obchodów Święta Morza.

 

Informacje o artykule
1-02-2017, 21:24

Absolwenci polecają ZSM i hotelarstwo.

Kategoria: Wydarzenia

Absolwenci polecają ZSM i hotelarstwo.

 

Dnia 31 stycznia 2017 r. w ramach lekcji działalność recepcji, klasę IH, swoją obecnością zaszczyciła absolwentka pierwszej klasy o kierunku technik hotelarstwa w ZSM w Darłowie - pani Justyna Sieniawska. Opowiedziała ona o swojej ścieĹźce edukacji, studiach na Akademii Morskiej, która zakończyła się w hotelu. Pani Justyna obecnie jest recepcjonistką w hotelu "Delfin" w Dąbkach. Pytaniom uczniów i wyczerpującym odpowiedziom gościa nie było końca. Podsumowując,wniosek jest jeden,uczmy się języków, bo na absolwentów hotelarstwa jest ciągłe zapotrzebowanie na rynku pracy.

Informacje o artykule
1-02-2017, 20:19

Shanties 2017

Kategoria: Wydarzenia

Shanties 2017              

28 stycznia 2017 roku szkolny nasz zespół szantowy NIEZBĘDNY BALAST brał udział w przeglądzie konkursowym festiwalu SHANTIES 2017 w Krakowie. Trzeba wspomnieć, iĹź jest to największy festiwal muzyki szantowej w Europie. O występ w tym konkursie biły się zespoły z całej Polski przez cały ostatni kwartał zeszłego roku. Na przegląd przyjechało 11 zespołów nominowanych w konkursach regionalnych. Nasz zespół awansował wygrywając radomska RAFĘ.

Informacje o artykule
29-01-2017, 21:09

Najlepsi w Powiecie

Kategoria: Wydarzenia

Najlepsi w Powiecie

 

Trzeci rok z rzędu siatkarze naszej szkoły zwyciężyli w rozgrywkach piłki siatkowej w powiecie sławieńskim.

W dwóch turniejach - rozegranych w Darłowie i Sławnie - nasi zawodnicy wygrali wszystkie mecze, tracąc w sześciu meczach zaledwie jednego seta.

Teraz przed morsakami trudniejsze zadanie, turniej finałowy w rejonie, którego zwycięzca awansuje do finału wojewódzkiego.

Liczymy, Ĺźe siatkarze ZSM będą walczyć o medale w finałach wojewódzkich i powtórzą zeszłoroczny wynik i zdobędą conajmniej brązowy medal.

A oto zwycięski skład rozgrywek powiatowych:

Krystian Brzezina - rozgrywający

 Sebastian Bocheński - środkowy

 Filip Lis - środkowy

Szymon Piestrak - atakujący

Artur Rybarczyk - przymujący

Karol Witt - przyjmujący

Sebastian Kuś - przyjmujący

Tadeusz Szreiber - libero

Robert Wiatrzyk - rozgrywający

Dominik Cukrowski - atakujący

Informacje o artykule
23-01-2017, 11:19

Spotkanie z Panem Tomaszem Mętrakiem

Kategoria: Wydarzenia

Spotkanie z Panem Tomaszem Mętrakiem

 

Dnia 16 stycznia klasy 1 A oraz 1 B w ramach lekcji podstaw przedsiębiorczości  miały zaszczyt gościć absolwenta kierunku mechanicznego naszej szkoły Pana Tomasza Mętraka. W trakcie spotkania Pan Tomasz opowiedział młodzieĹźy jak wygląda praca mechanika okrętowego na róĹźnych statkach. Udzielił uczniom wielu ciekawych wskazówek. Uczniowie poznali moĹźliwą ścieĹźkę kariery zawodowej oraz prawa i obowiązki pracownika statku. Pytań do Pana Tomasza było wiele, a odpowiedzi bardzo usatysfakcjonowały naszych uczniów. Dzięki spotkaniu nasi przyszli mechanicy okrętowi utwierdzili się w przekonaniu, Ĺźe zawód który wybrali jest bardzo ciekawy i przyszłościowy. 
Informacje o artykule
22-01-2017, 11:51

Studniówka 2017!

Kategoria: Wydarzenia

 

20 stycznia w Hotelu Dolina Charlotty Resort Spa odbył się bal studniówkowy uczniów Zespołu Szkół Morskich w Darłowie. W balu udział wzięło 190 osób. Tradycyjnie studniówka rozpoczęła się polonezem, po którym uczniowie podziękowali nauczycielom i wychowawcom za ich ciężką pracę. Dyrektor szkoły życzyła wszystkim udanej zabawy, a przede wszystkim skorzystania z tych ostatnich symbolicznych stu dni. Studniówka trwała do późnych godzin nocnych, wszyscy wspaniale się bawili.

Informacje o artykule
20-01-2017, 11:50

27 Diecezjalny Finał Olimpiady Teologicznej

Kategoria: Wydarzenia

 

Dnia 12 stycznia w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie odbył się 27 diecezjalny finał Olimpiady Teologicznej. 46 młodych pasjonatów teologii ze szkół ponadgimnazjalnych miało 45 minut na zmierzenie się z prawie 40 pytaniami, dotyczącymi w tym roku głównie objawień Matki Bożej w Fatimie. Naszą szkołę reprezentowali uczeń klasy III D Michał Kozerog, Sebastian Bilek oraz uczeń klasy II D Kacper Krasowski.
Informacje o artykule
18-01-2017, 21:33

Darłowska Grupa Rekonstrukcyjna

Kategoria: Wydarzenia

 

Dziś w naszej szkole odbyło się spotkanie z panem Adamem Brylem, znanym bardziej jako "Woj Bork". Podczas spotkania nasi uczniowie zostali zaproszeni do udziału w projekcie, którego celem jest utworzenie w Darłowie grupy rekonstrukcyjnej, drużyna Króla Eryka. Wszystkich zainteresowanych uczniów zachęcamy do działania.

Informacje o artykule
17-01-2017, 23:15

Góra Grosza

Kategoria: Wydarzenia

 

W naszej szkole odbyła się akcja „Góra Grosza” organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom. Akcja miała na celu pomoc dzieciom, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich biologicznych rodzinach. „Góra Grosza” trwała w naszej szkole od 28.11 do 9.12. Pod opieką Pani Agnieszki Lupke, uczniowie klasy 2L: Sandra Lach, Julia Marcisz i Szymon Piestrak chodzili codziennie po klasach i zbierali groszaki. Cała akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i uczniowie chętnie oddawali swoje grosiki na szczytny cel. W ostateczności zebraliśmy sporą sumę, bo aż 190,33 zł. To na pewno nie ostatnia taka akcja w naszej szkole.

Poprzednia Następna

Adresy

    Zespół Szkół Morskich w Darłowie
    Ul. Szpitalna 1 76-150 Darłowo
    sekretariat@zsm.darlowo.pl
    tel/fax (+48) 94 314 2426
    Pozostałe adresy

LICZNIKI

Wejść na stronę:
Osób online:

^