Technik hotelarstwa

Branża hotelarska jest jednym z najprężniej rozwijających się sektorów w polskiej gospodarce. Tylko w ciągu ostatnich trzech lat 2018-2020 na rynek weszło ponad 25 hoteli z 5 000 pokoi. Jednak współczesny hotel to nie tylko nowoczesny budynek i wyposażenie, ale przede wszystkim wykwalifikowany i kompetentny personel hotelowy.

Kształceniem w zawodzie technik hotelarstwa zajmujemy się w Zespole Szkół Morskich w Darłowie już od 15 lat z niemal 100 % zdawalnością egzaminów zawodowych. Nasi absolwenci znajdują zatrudnienie w branży hotelarskiej i turystycznej w Polsce i za granicą.  To w naszej szkole, na kierunku technik hotelarstwa, dowiadują się jak zorganizować i świadczyć usługi noclegowe i gastronomiczne oraz inne związane z pobytem gościa w obiekcie hotelarskim. Przyjmowanie rezerwacji usług, sposób ich świadczenia, obsługa gości VIP, CIP czy niepełnosprawnych, a także organizacja i oferowanie usług konferencyjnych, turystycznych, typu Wellness i SPA, to tylko nieliczna wiedza i umiejętności, z którymi kończą szkołę morską.

Przyszły Hotelarzu! Zapewniamy Ci, jako jedyna szkoła hotelarska w Polsce, bezpłatny mundur, praktyki w hotelach oraz na promach pasażerskich w Polsce i za granicą, kursy barmańskie w czasie Twojej edukacji. Zapraszamy.

Comments are closed.

© 2017 Zespół Szkół Morskich

Skip to content