Oddział Mistrzostwa Sportowego specjalność piłka siatkowa

Przedmioty rozszerzone:

biologia, język angielski

Przedmioty dodatkowe:

dodatkowe godziny zajęć sportowych, obozy zimowe i letnie

Przedmioty uwzględniane w rekrutacji:

język polski, matematyka, biologia, język angielski

Atuty klasy:

Jest to klasa polecana dla młodzieży aktywnej, która swoją przyszłość wiąże z karierą sportową lub studiami na kierunkach związanych z wychowaniem fizycznym, turystyką i rekreacją. W trakcie nauki uczniowie będą łączyć zajęcia ogólnokształcące z treningami sportowymi (minimum 16 godzin tygodniowo). Zajęcia sportowe będą prowadzili wykwalifikowani trenerzy. Szkoła nawiązała współpracę z Klubem Sportowym MW Stocznia Darłowo, uczniowie będą realizowali program zatwierdzony przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Uczniowie wezmą udział w obozach sportowych i zawodach i turniejach na terenie całego kraju. Kandydaci zobowiązani są do udziału w próbie sprawności fizycznej (zaplanowana na 7 czerwca o godzinie 10:00)

Oświadczenie rodzica dot. próby sprawności fizycznej
Opis próby sprawności fizycznej

Comments are closed.

© 2017 Zespół Szkół Morskich

Skip to content