Pasje po Horyzont

Gotowi do startu?… Uwaga: Wystartowała III edycja Programu Stypendialnego Pasje po Horyzont.
Termin: 17 listopada 2020 r. – 07 grudnia 2020 r. Organizator: Darłowskie Centrum Wolontariatu & POC Marina Royale. Dobiegła końca II edycja Programu Stypendialnego Pasje po Horyzont. Dwie szczęśliwe Stypendystki: Ola oraz Klaudia biorąc udział w Programie, nie spodziewały się, że swoje pasje i marzenia będą spełniały w trudnym 2020r. Obie wiedzą już, że nie ma rzeczy niemożliwych i że naprawdę CHCIEĆ znaczy MÓC. To był rok pełen wrażeń. Ola, Klaudia, Olga i Dominik oni już spełniali marzenia z Marina Royale Jeśli chcesz do nich dołączyć, już teraz zapraszamy do kolejnej edycji Programu Pasje po Horyzont.
„Rok 2020, choć trudny przez wiele wyzwań, z którymi trzeba się mierzyć, jest dla mnie rokiem, w którym dane mi było w niesamowitym tempie rozwinąć swoje pasje. Dzięki otrzymanemu stypendium udało mi się zakupić sprzęt, o którym nawet bym nie śniła. Z obiektywu, mojej największej inwestycji korzystam niemal codziennie. Kupiony gimbal do stabilizacji obrazu wniósł moje nagrania na wyższy poziom, a lampy i kolorowe żarówki sprawiły, że krótsze dni i brak światła przestały być straszne. Program stypendialny powoli dobiega końca, dlatego chciałabym go podsumować. Bez wahania mogę powiedzieć, że odmienił moje życie na lepsze. „Pasje po horyzont” poszerzyły moje możliwości w zakresie fotografii, filmowania oraz języków obcych. Z książek, z których korzystałam przez cały rok zdobyłam ogrom wiedzy, który zostanie ze mną na zawsze” Klaudia.
❇️❇️❇️ ————
Jeśli masz pomysł, jeśli zacząłeś lub dopiero stawiasz pierwsze kroki w spełnianiu swoich marzeń, zgłoś się do III edycji Programu Stypendialnego „Pasje po Horyzont”. Na zgłoszenia czekamy do ✅ 07 grudnia 2020r. Jakie wymogi musisz spełnić aby ubiegać się o dofinansowanie w ramach projektu Pasje po Horyzont:
1. Musisz być młodym uczniem/studentem z terenu powiatu sławieńskiego.
2. Musisz posiadać tytułowe Pasje po Horyzont.
3. Nagrać krótki filmik (do 3 min) prezentujący Pasje po Horyzont.
4. Wypełnić i złożyć wniosek: Na adres mail: biuro@wolontariat.com.pl Terminy: 17 listopada 2020r. – 07 grudnia 2020r. (w tym czasie czekamy na wasze zgłoszenia). 10 grudnia 2020r. – ogłoszenie wyników. Do zdobycia: ‼️Dwa stypendia, każde po 6000 zł.
Dokumenty: Regulamin – pobierz Wniosek – pobierz https://www.darlowo.pl/…/iii-edycja-programu… Szczegółowych informacji udziela: Justyna Tepurska Koordynator Programu Stypendialnego „Pasje po Horyzont” Darłowskie Centrum Wolontariatu Darłowo, ul. Bogusława X 28 76-150 Darłowo e-mail: biuro@wolontariat.com.pl☎️ tel. 785 75 10 14 Zapoznaj się z regulaminem i odważne zawalcz o środki na rozwijanie swoich Pasji po Horyzont.

Comments are closed.

© 2017 Zespół Szkół Morskich

Skip to content