Spotkanie pracodawców

Zespół Szkół Morskich zaprasza pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem młodocianych pracowników na spotkanie, które odbędzie się 25 listopada o godzinie 17:00 w Sali nr 10 w budynku na ulicy Chopina 4.

Zapraszamy wszystkich Państwa, którzy przyjmują naszych uczniów, ale także tych, którzy chcieliby rozpocząć współpracę z nami, a nie wiedzą od czego zacząć. Na spotkaniu omówione zostaną zasady zatrudniania młodocianego pracownika, obowiązki pracodawcy, a także korzyści płynące ze współpracy ze szkołą. Poruszone zostaną kwestie zmian przepisów prawa dotyczących szkolnictwa branżowego, a także zasady współpracy w okresie pandemii. Chętnie wysłuchamy Państwa propozycji i wniosków.

Pracodawcy borykają się z ogromnymi trudnościami ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników dlatego chcemy wyjść z inicjatywą spotkań branżowych, które pomogą nam w rozwiązywaniu problemów pracodawców i szkoły.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panią Patrycją Kaffke patrycjakaffke@zsm.darlowo.pl lub pod numerem telefonu 943142515

Comments are closed.

© 2017 Zespół Szkół Morskich

Skip to content