DZIEŃ PRAW DZIECKA W ZSM

Klasa ILP wraz z Panią Malwina Mateja i Gabrielą Petrosyan pragną zaprosić wszystkie I, II i III klasy na apel promujący 30’stą rocznicę uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka, który odbędzie się 20.11.2019 na świetlicy w internacie o godzinie:
8:55 – klasy I po szkole podstawowej
9:50 – klasy I po gimnazjum
10:45 – klasy II
11:40 – klasy III
DZIEŃ TEN UHONORUJEMY KOLOREM NIEBIESKIM CHARAKTERYSTYCZNYM DLA ORGANIZACJI UNICEF NA ZNAK JEDNOŚCI Z DZIEĆMI Z CAŁEGO ŚWIATA.
Każdy Uczeń ubrany w tym kolorze jest zwolniony z umundurowania. Bawcie się, cieszcie razem z Nami, a najciekawsze stylizacje upamiętnimy na ściance do selfie #GOBLUE dostępnej w internacie ZSM.
W trakcie apelu odbędzie się quiz odnośnie praw dziecka dla osób chętnych; będziecie mogli wesprzeć charytatywną zbiórkę na rzecz dzieci w potrzebie pt. „tost za grosz” – uczniowie będą prowadzili sprzedaż tostów i innych smakołyków za przysłowiowy grosz tj. 1 zł.
* Osoby chętne zapraszamy do przygotowania babeczek/ ciastek/ deserków w kolorze niebieskim w zamian za pochwałę.

Pamiętajcie, że zostaną zaproszone lokalne media. W trakcie będzie nagrywany filmik promujący, który zostanie udostępniony na stronie UNICEFU oraz w mediach społecznościowych, dlatego Wasza inwencja twórcza (a wiemy, że stać Was na wiele ciekawych pomysłów) będzie dla Nas szczególnym atutem.

#JOINUS! #GOBLUE #DLAKAŻDEGODZIECKA #DZIEŃSMERFAZSM

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Comments are closed.

© 2017 Zespół Szkół Morskich

Skip to content