„Poland on the move”

W ramach realizacji projektu „Poland on the move” w dniach 25.02-3.03 odbyła się wizyta przygotowawcza w Portugalii. Celem wizyty było podpisanie umowy współpracy w ramach organizacji mobilności pomiędzy szkołą, a organizacją przyjmującą uczniów firmą „Braga Mob”.
W maju i czerwcu 30 uczniów Zespołu Szkół Morskich w Darłowie z kierunków technik hotelarstwa i technik logistyk będą odbywali staże zawodowe w Portugalii. Praktyki będą odbywały się w firmach hotelarskich i logistycznych w malowniczej miejscowości Braga. Program mobilności przewiduje nie tylko odbywanie staży i zdobywanie umiejętności zawodowych i językowych, ale także bogaty program kulturalny. Uczniowie będą mogli poznać kulturę i historię Portugalii, zwiedzą najważniejsze miasta w tym Lizbonę i Porto.
Zespół Szkół Morskich w Darłowie realizuje projekt „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilności kadry kształcenia zawodowego „Poland on the move”. Celem projektu jest zdobywanie przez uczniów umiejętności praktycznych uczniów technikum hotelarskiego i logistycznego wzrost wiedzy i umiejętności zawodowych oraz doskonalenie języka angielskiego. Wartość dofinansowania UE 118 164 EUR.

Comments are closed.

© 2017 Zespół Szkół Morskich

Skip to content