Siatkarską Licealiadę czas zacząć

Chłopcy i dziewczęta ZSM rozpoczęli rozgrywki w piłkę siatkową w ramach Licealiady w powiecie sławieńskim. W zawodach wystartowały wszystkie szkoły średnie z naszego powiatu. Tegoroczny bój odbędzie się w dwóch odsłonach – turniejem w Sławnie i rewanżami w Darłowie.
Miło jest nam donieść, że po pierwszym turnieju w Sławnie, oba nasze zespoły – zarówno żeński, jak i męski, odniosły komplet zwycięstw. Dziewczęta wszystkie swoje mecze kończyły zwycięskimi tie- breakami, wykazując się stalowymi nerwami i lepszym kunsztem siatkarskim. Zespół męski miał problem tylko z siatkarzami z Z.S.A ze Sławna, którzy na własnej – specyficznej i małej sali – są zawsze groźni.
Z dobrymi humorami oczekujemy na turnieje rewanżowe, które odbędą się w Darłowie. Chłopców, w najbliższy wtorek, 27 lutego, na sali gimnastycznej ZSM (zapraszamy już dzisiaj wszystkie klasy do dopingowania), dziewcząt tydzień później – 6 marca na hali darłowskiego LO. Liczymy na głośny doping dla naszych siatkarzy i wspaniałą atmosferę podczas zawodów.

Comments are closed.

© 2017 Zespół Szkół Morskich

Skip to content