Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

23 czerwca o godzinie 9:00 w Zespole Szkół Morskich odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. W zakończeniu udział wzięli Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski, Dyrektor Urzędu Morskiego w Słupsku Włodzimierz Kotuniak, Dowódca Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Sławnie w tym Posterunek w Darłowie Piotr Słupski, Komendant KP w Darłowie Andrzej Kamoda, a także rodzice, uczniowie i pracownicy szkoły.
W trakcie uroczystości nagrodzono uczniów z najlepszymi wynikami, w tym roku najwyższą średnią uzyskała uczennica klasy 2c Michalina Rumińska. Świadectwa z wyróżnieniem odebrało 27 uczniów szkoły. Wręczono nagrody za dobre wyniki, najlepszą frekwencję, aktywność na rzecz szkoły w tym w sporcie, promocji, udział w kompanii honorowej. Nagrody otrzymali także uczniowie reprezentujący szkołę w konkursach i turniejach.
Dyrektor szkoły Magdalena Miszke podziękowała wszystkim za ciężką pracę i godne reprezentowanie szkoły, życzyła wszystkim udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji i tego abyśmy pełni zapału spotkali się we wrześniu.

Comments are closed.

© 2017 Zespół Szkół Morskich

Skip to content