WIELKI SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!

4 listopada w Białymstoku odbył się uroczysty Finał Krajowego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej z tematem przewodnim konkursu, który brzmiał: „100 lat Polskiego Komitetu Olimpijskiego 1919 – 2019”. Był to konkurs dwuetapowy. Pierwszy etap -wojewódzki, odbył się w naszej szkole i miał formę testu onlie. Wyniki uzyskane przez  Elwirę Kotowicz – 1LG, Aleksandrę Dydynę – 1LG oraz Szymona Masłowskiego – 1AP dały bezapelacyjne pierwszeństwo w reprezentowaniu szkoły w kolejnym etapie, na szczeblu krajowym.  Maksymalnie wysoki poziom uczniowie  zaprezentowali podczas Finału zorganizowanego przez Podlaską Radę Olimpijską PKOl we współpracy z Podlaskim Kuratorium Oświaty w Białymstoku. W wyniku rywalizacji  nasza szkoła zajęła  2. miejsce wśród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w Polsce. 
Dzięki zaangażowaniu całej drużyny z Zespołu Szkół Morskich oraz uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej w Dobiesławiu województwo zachodniopomorskie zostało sklasyfikowane na 1. miejscu!

Uczniom, którzy startowali w konkursie dziękujemy za zaangażowanie. Gratulujemy  ogromnej wiedzy oraz  sukcesu w tak prestiżowym konkursie!

Comments are closed.

© 2017 Zespół Szkół Morskich

Skip to content