PODWÓJNIE ZŁOCI

6 marca zakończyły się rozgrywki w piłkę siatkową w ramach Licealiady w powiecie sławieńskim. Z przyjemnością donosimy, że siatkarki i siatkarze naszej szkoły zdobyli pierwsze miejsce w powiecie. W tym roku rozgrywki siatkarzy przebiegły dwuetapowo – jeden turniej odbył się w Sławnie, drugi w hali ZSM Darłowo. Po turnieju w Sławnie dziewczęta ZSM po jednej porażce z LO Darłowo i dwóch zwycięstwach z zespołami sławieńskimi lokowały się ex aequo z Z.S.A. Sławno na pierwszym miejscu. Turniej w Darłowie potwierdził dominację naszych dziewcząt, które zwyciężyły wszystkie trzy mecze nie tracąc nawet seta.
Morsacy, którzy po pierwszym turnieju w Sławnie przewodzili stawce, turniejem w Darłowie
potwierdzili swój kunszt siatkarski;) Podobnie jak dziewczęta, bez straty seta, wszystkie swoje mecze wygrali w stosunki 3:0.
Zespoły szkoły morskiej będą reprezentować powiat sławieński w rozgrywkach rejonowych w Świdwinie. Liczymy, że zakwalifikują się do finałów wojewódzkich.
Z dziennikarskiego obowiązku podajemy końcowe wyniki:

Dziewczęta:
1.Miejsce – Zespól Szkół Morskich w Darłowie
2.Miejsce – Zespół Szkół w Darłowie (LO)
3.Miejsce – Zespół Szkół w Sławnie (LO)
4.Miejsce – Zespół Szkół Agrotechnicznych w Sławnie

Chłopcy :
1.Miejsce – Zespół Szkół Morskich w Darłowie
2.Miejsce – Zespół Szkół Agrotechnicznych w Sławnie
3.Miejsce – Zespól Szkół w Darłowie (LO)
4.Miejsce – Zespół Szkół w Sławnie (LO)

Dyplomy i puchary ufundowane przez Starostę Sławieńskiego wręczyła dumna Pani Dyrektor Zespołu Szkół Morskich Magdalena Miszke.