Technik logistyk

TECHNIK LOGISTYK

Technik logistyk-pogram nauczania dostosowany jest do potrzeb współczesnego rynku pracy. Absolwent technikum o tym kierunku będzie dysponował rozległą wiedzą z zakresu przedmiotów ekonomicznych, logistycznych i spedycyjnych, dzięki czemu ma możliwość dalszego kształcenia się na wyższych uczelniach.
Logistyka- to jedna z najszybciej rozwijających się sfer działalności gospodarczej w naszym kraju. Na podstawie obserwacji rynku, większość nowo powstających miejsc pracy związana jest właśnie z tą sferą. Powstają nowe sieci handlowe, przedsiębiorstwa przemysłowe, dystrybucyjne i transportowo-spedycyjne. Z każdym takim przedsięwzięciem wiąże się utworzenie nowego łańcucha przemieszczania dóbr, który potrzebuje ludzi, dysponujących rzetelnym przygotowaniem do wykonywania pracy.
Wybierając ten kierunek, otrzymasz dogłębną wiedzę z zakresu logistyki, transportu, ekonomii, magazynowania, informatyki. W ramach przedmiotów zawodowych rozszerzysz także swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego i języka niemieckiego o słownictwo ogólne i techniczne związane ze specyfiką zawodu.

BEZPŁATNE MUNDURY

JĘZYKI DODATKOWE – JĘZYK HISZPAŃSKI/JĘZYK NIEMIECKI

 W KLASIE 5 DLA WSZYSTKICH – KURS OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Comments are closed.

© 2017 Zespół Szkół Morskich

Skip to content