Bieg po odznakę

Uczniowie klas pierwszych o profilu nawigacja – straż graniczna oraz mechanik okrętowy – wojsko, dnia 19 października 2017, wzięli udział w „Biegu po odznakę”. O godzinie 9 pierwsza, z dziesięciu, drużyna wyruszyła z boiska szkoły aby zdobyć 17 punktów wyznaczonych na mapie Darłowa. Miejsca o tajemniczo brzmiących nazwach – „miejsce pobytu króla”, „Erykowi na pamiątkę”, „5-tonowy prezent mikołajkowy…” czy „warsztatowe- z pasażerami w świat” okazały się nie lada wyzwaniem dla morsaków. Meta
gry terenowej znajdowała się na terenie bunkrów, gdzie dzięki uprzejmości właściciela terenu,pana Mariana Laskowskiego, zorganizowaliśmy ostatnią z konkurencji – strzelanie oraz ognisko z kiełbaskami. W rozliczeniu ostatecznym:
I miejsce zajęli uczniowie klasy IA:
– Breszka Michał
– Cieński Marcin
– Dambryn Patryk
– Twarowski Oskar
– Wachowski Karol
– Wojdylewski Michał
II miejsce zajęli uczniowie klasy IC:
– Drożyński Wiktor
– Dubicki Dariusz
– Fryc Adam
– Kupracz Mateusz
– Sieracki Kacper
III miejsce zajęli uczniowie klasy ID:
– Frejnagiel Alicja
– Klein Wiktoria
– Malek Krystian
– Morawski Jakub
– Tomczak Julia
Wszystkim uczniom biorącym udział w „Biegu po odznakę” pani Dyrektor Magdalena Miszke wręczyła naszywki z dodatkową specjalnością- klasa straży granicznej, klasa wojskowa. Organizatorami i opiekunami młodzieży byli nauczyciele – Agnieszka Mickiewicz, Mikołaj Kaczanowicz, Andrzej Glinka i Andrzej Łuczkow wraz z uczniami klasy III A.

 

Comments are closed.

© 2017 Zespół Szkół Morskich

Skip to content