Wizyta w ZSM.

27 października w murach naszej szkoły gościli przedstawiciele Akademii Morskiej w Szczecinie Pani dr inż. Agnieszka Deja Prorektor ds. Nauczania, Pan dr inż. Zbigniew Szozda Prodziekan ds. Studiów Stacjonarnych, Pan dr inż. II of. mech. okr. Piotr Treichel Prodziekan ds. Studiów Niestacjonarnych i Praktyk, dr inż. Krystian Pietrzak Prodziekan ds. Studiów Stacjonarnych.

Pracownicy Akademii spotkali się z uczniami klas nawigacyjnych, mechanicznych i logistycznych. W trakcie prelekcji uczniowie zostali zapoznani ze strukturą uczelni, poznali kierunki kształcenia, a także perspektywy związane z wyborem danego zawodu. Jednak jak przekonywali wykładowcy studia to nie tylko nauka, nasi uczniowie poznali także bogatą ofertę zajęć dodatkowych, kół zainteresowań i kursów oferowanych przez Akademię.

Spotkanie było zaplanowane w ramach współpracy szkoły i uczelni. W trakcie zaplanowano kolejne działania realizowane wspólnie, które służyć będą podnoszeniu jakości szkolnictwa morskiego. Dla naszej szkoły to bardzo ważne ponieważ Akademia Morska w Szczecinie jest prestiżową uczelnią, która kształci profesjonalistów z powodzeniem znajdujących zatrudnienie na morzu i lądzie.

 

Comments are closed.

© 2017 Zespół Szkół Morskich

Skip to content